Kategoriler
Sepetim
BAHAR SEZONUNA ÖZEL İNDİRİM! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %25 İNDİRİM
BAHAR SEZONUNA ÖZEL İNDİRİM! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %25 İNDİRİM
BAHAR SEZONUNA ÖZEL İNDİRİM! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %25 İNDİRİM
BAHAR SEZONUNA ÖZEL İNDİRİM! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %25 İNDİRİM

Teslimat ve Kargolama Bilgileri

Siparişim Nasıl Gelecek?Siparişini verdiğim ürün ne zaman elimize ulaşır?


Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme, her mesai günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takip edilmekte ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 İş günü içerisinde, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde ilgili kargo şubesine paketleri ulaştırmaktadır. Ürün teslimatları ortalama 2 gün sürmektedir.

 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?


Firmamızın Yurtiçi Kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Nadiren de olsa bölge kaynaklı teslimat yapılmasını engelleyici veya yavaşlatıcı nedenlerden dolayı teslimatlarda gecikme yaşanabilmektedir.

 

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?


Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecek miyim?


Teslimat sırasında kesinlikle ekstra bir ücret alınmamaktadır. Kargolarımız ücretsizdir.

 


Gelen ürün benim sipariş ettiğim ürün değil? (Numarası, rengi veya ürün kodu farklı)


Hatalı gelen ürünü ücretsiz kargo ile bize gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza doğru ürün gönderilecektir.


Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?


Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

 

Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?


Siparişiniz henüz sevk edilmediği takdirde alıcı ismini veya adresini değiştirebilirsiniz. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kontrol ederek teslimat yapacaktır.

 

 

Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?


Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur. Çalışmakta olduğumuz kargo firmasının bulunduğunuz bölgeye teslimatlarında sıkıntı yaşanıyorsa sizi mağdur etmemek adına bulunduğunuz bölgeye en iyi teslimat yapan kargo şirketiyle siparişinizi teslim edilmesine olanak sağlarız.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.
Модули для Opencart